היכרנו איתו דרך האינטרנט, לא נפגשנו ישר. די הרבה זמן פשוט התכתבנו ,עד שיום אחד הוא הציע לי להיפגש. לקח לי המון זמן להתכונן לפגישה, עברתי את כל הארון שלי ,במאת רציתי להרשים אותו לטובה. תאמנו להיפגש באחד הבתי קפה במרכז העיר, כאשר הגעתי לשם הוא כבר חיקה לי בפנים. דיברנו הרבה, הוא סיפר לי שהוא גר לבד ,עובד. סיפרתי גם על עצמי, ככל שדיברתי איתו יותר והסתכלתי עליו ככה הוא היה מוצא חן בעיני יותר ויותר.

אכלנו, שתינו קצת יין הוא הציע לי לטייל קצת, בדרך הוא קנה לי פרחים. אני לא יודעת עם זה היה היין או משהו אחר,אבל כאשר הוא הציע לי לנסוע אליו הביתה אני הסכמתי. הוא היה גר בדירה יחסית גדולה ומרוהטת טוב עם טעם. הוא הזמין אותי לסלון,השיב אותי על ספה ובעצמו יצא ,אמר שהוא חוזר עוד דקה.

הוא חזר עם בקבוק יין ושתי כוסות,הציע שוב פעם לשתות, לא סירבתי. לא שמתי לב איך התחלנו להתנשק. הנשיקה הראשונה הייתה מאוד חושנית ועדינה. באותו רגע כבר ידעתי שאני רוצה אותו. בגלל זה כשהוא הוריד את הסוודר שלי אני לא התנגדתי. כמובן שגם דברים אחרים ירדו ממני באותה מהירות.

ואינה אני שוכבת על המיטה בלבני נשים בלבד חדר שינה שלו, אפילו לא שמתי לב איך עברתי לשם. ראיתי בעיניים שלו חשק מיני מטורף,הוא ירד למתה, נישק את הרגליים שלי, אם היד הוא ליטף אותי דרך תחתונים. לא יכולתי לחקות יותר,ניסיתי למשוך אותו למלה אלי,אבל הוא עצר אותי. הוא הורד ממני את החזייה ואז גם את התחתונים. הוא נישק אותי שם למטה ,הכניס אצבע ואז עוד אחד. יכולתי רק לגנוח לא יכולתי להוציא מילה.

סוף סוף הוא עלה למלה, הרגשתי את הזין שלו נכנס, התחלנו באיטיות ,הוא שינה את המהירות ועומק של החדירה. הוא ידע מה לעשות זה בטוח, קיבלתי אורגזמה מסקס רגיל פעם ראשונה בחיים,הוא גמר לי על הבטן. אחרי זה הוא הלך לעשן ואני למקלחת.

הוא הצטרף אלי באמצע,שם עשינו את זה פעם שניה. כשחזרנו לחדר שינה הוא שאל אותי עם אני רוצה לנסות סקס אנאלי. פחדתי מכאבים , הוא שכנע אותי,באותו רגע נירא לי הייתי מסכימה להכל. הוא השתמש בסיכה הטבעית שלי ונכנס לעט לעט לתוך פי הטבעת שלי. להפתעתי זה לא היה כואב בכלל ,אבל ממש נעים.

המפגש האינטימי שלנו נפגש כל הלילה, כמובן שבאותו יום לא חזרתי לישון בבית.